رونمایی رسمی و خلاقانه از سامانه تجاری هوشمند مای هلو به صورت آنلاین

 

مصاحبه با دکتر شکوری

به گزار ش روابط عمومی شرکت مهندسی نرم افزار هلو ، در انتهای هفته گذشته مراسم رونمایی آنلاین از محصول مای هلو در محل این شرکت اتفاق افتاد .
این رو نمایی به صورت مجازی اتفاق افتاد اما تمامی استانداردهای یک رونمایی واقعی در آن لحاظ گردید. بینندگان بسیاری به صورت آنلاین شاهد این برنامه بودند و البته پس از آن نسخه آفلاین هم با استقبال بی‌نظیری رو به رو شد.
با توجه به شرایط حال حاضر جامعه، به دلیل تلاش در راستای حفظ سلامتی عمومی، مراسم رونمایی بدین صورت اجرایی گردید.
این شرکت که تولید کننده برند هلو میباشد با دارا بودن حدود هفتصد هزار مشتری در تلاش است که بیش از پیش رضایت کاربران خود را جلب نماید و بتواند حمایت تمام قد خود را از کسب و کارها نشان دهد.
به نقل از این روابط عمومی علت تولید رابط کاربری MyHoloo نیز همین امر میباشد. رابط کاربری هوشمند مای هلو به کاربران نرم افزار هلو اجازه میدهد تا در یک محیط امن بتوانند خدمات بانکی خود را انجام دهند، فروشگاه آنلاین بسازند و به صورت آنلاین به خرید و فروش عمده پرداخته و از خدمات بیشمار دیگری بهره ببرند، بدون اینکه نیاز به دانش کد نویسی یا هرچیز دیگری داشته باشند.
شرکت هلو که پیش از این رونمایی محصولات را همواره به صورت باشکوه و در سالن های مجلل برگزار مینمود، این باربه واقع ابتکار جالبی را به کاربرد و با توجه به شرایط فعلی جامعه و شیوع ویروس کرونا، به برگزاری رونمایی رسمی سرویس های آنلاین MyHoloo بصورت مجازی از طریق لایو اینستاگرام خود پرداخت. میتوان گفت این مراسم تلفیقی از خلاقیت شرکت هلو در برگزاری مراسم و تطبیق فعالیتهای کسب و کارها با شرایط فعلی جامعه میباشد.
در این مراسم، جناب آقای دکتر شکوری رییس هیات مدیره طرفه نگار به سخنرانی پرداختند . مجری گری این برنامه با چهره شاخص این روزهای فضای مجازی بوده است و ضمن حضور مدیران ارشد شرکت و برخی بنیانگذاران استارت آپ های موجود در این پلتفرم جهت ادامه سخنرانیها ، رونمایی از محصول انجام شد ، لازم به توضیح است که این رونمایی در فضای مجازی در نوع خود خاص و جالب توجه بوده است .
ادامه برنامه با حضور چهره شاخص استند آپ کمدی پی گرفته شد و با جایزه و قرعه کشی به پایان رسید .

به نقل از روابط عمومی شرکت مهندسی نرم افزار هلو به مرور اخبار بسیاری در رابطه با این سامانه هوشمند منتشر خواهد شد .