مؤسسه راهین بیسان مرکز آموزش گروه شرکت های طرفه نگار از سال 1377 فعاليت خویش را در زمینه آموزش محصولات نرم افزاری تولید شده در گروه طرفه نگار آغاز کرده است . این موسسه برگزار کننده دوره های آموزش در حوزه های مالي، حسابداري، حسابرسي و آموزش جامع نرم افزارهاي هلو می باشد. مجموعه بیسان با بهره گیری از دانش و تجربه اساتید حوزه های گوناگون مالی ، مدیریتی و آی تی، افتخار آموزش جمع کثیری از دانش پژوهان را در کارنامه کاری خویش ثبت نموده است.

در این موسسه برای آموزش به دانش پژوهان از آخرین روشهای آموزشی روز استفاده شده و کلیه دوره ها به صورت کاملاً عملی آموزش داده میشود تا دانش پژوهان در زمان ورود به بازار کار دچار مشکل نشده و قبل از ورود به کار، تجربه لازم را کسب نموده باشند. پس از طی دوره های آموزشی نیز، گواهینامه پایان دوره که دارای هولوگرام مخصوص موسسه میباشد به دانش پژوهان ارائه میگردد.

موسسه آموزشی بیسان با توجه به اهمیت ارتباط دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با محیطهای کار وصنعت و نیازهای علمی و عملی مربوطه و ارتقاء سطح آگاهی و دانش محیطی آنها اقدام به برگزاری کلاسهای آموزش نرم افزارهای مالی هلوواسپاد ویژه دانشجویان  و فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی  می نماید.

معمولا در محیط های کار شاهد حضور فارغ التحصیلانی از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی هستیم که به دلیل فاصله بسیار زیاد علوم آموزش داده شده در دانشگاه و نیاز های واقعی بازار ، دچار سردر گمی بوده و به همین دلیل به سختی جذب مشاغل گردیده یا در امورات غیر تخصصی مشغول به کار می شوند. از همین رو موسسه راهین بیسان سعی دارد با بهره گیری از اساتید مجرب دانشگاهی و استفاده از نرم افزارهای کاربردی تولید شده در گروه شرکتهای طرفه نگار گامی در جهت رفع این نقیصه بزرگ بردارد.

این شرکت با در اختیار داشتن امکانات بسیار خوب نرم افزاری و سخت افزاری وهمچنین بزرگترین شبکه نمایندگی ها در سطح کل کشور قادر به برنامه ریزی و اجرای دوره های مختلف آموزشی همراه بابرگزاری آزمون های موردنظر بصورت حضوری یا مجازی می باشد .

موسسه راهین بیسان تاکنون برنامه های خود را در بیش از 120 دانشگاه کشور برگزار نموده است که تعدادی از انها به شرح ذیل میباشند.

واحدهای مختلف دانشگاه آزاد ، دانشگاههای الزهرا ، شهید بهشتی ، علامه طباطبایی ، تربیت مدرس ، جهاد دانشگاهی شریف ، شریعتی ، شهیدرجایی، غزالی، مفید، یزد ، علم و صنعت ، فنی گیلان ، سماء ، واحدهای پیام نور ، جامع علمی کاربردی و ... در 18 استان و 47 شهر مختلف

دیگر خدمات این موسسه به شرح ذیل میباشد.

برگزاري دوره هاي گروهي و خصوصي در محل متقاضی و يا محل موسسه بیسان

برگزاري دوره هاي آموزشي جهت ادارات ، بانك ها و مؤسسات آموزش عالي كشور

برگزاري همايش، سمينار و كارگاه هاي آموزشي در محافل علمي و صنفي

مشارکت در برگزاری دوره های آموزشی در دانشگاه های معتبر کشور

برگزاری دوره های آی تی و آشنایی با تکنولوژی های نوین

فروش محصولات آموزشی و کمک آموزشیبرای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات موسسه ، میتوانید از طریق هر یک از درگاههای ذیل اقدام فرمائید.

 21 - 22916420 - 021

 info@rahinbesun.ir

 rahinbesun

 rahinbesun@